oakley solbriller mont blanc kuglepen michael kors tasker ghd glattejern ghd fladjern


» Bizden Haberler


» Şeker Satışı
Dünyanın en modern entegre tesislerinde yılda 440.000 ton kristal (toz) şeker üretiyor. %100 doğal pancar şekerinden üretilen kristal şeker, doğrudan üreticiden bir başka üreticiye ya da tüketiciye ulaşıyor. Endüstriyel kullanım için torbalar halinde ya da dökme olarak satılıyor. 

50 kg Polipropilen Torba 
Üretmekte olduğumuz beyaz kristal şeker 50 Kg. ‘lık beyaz Polipropilen torbalarda piyasaya sunulmaktadır. Torbalarımızın ön yüzünde firma ve ürün bilgileri yer alır. Arka yüzünde ise tüketiciye yönelik stoklama ile ilgili açıklayıcı bilgiler bulunur. Tüm torbalarımızda üretim tarihi basılıdır. 

25 kg Polipropilen Torba 
Farklı tüketici tercihleri doğrultusunda 25 Kg. beyaz Polipropilen torbalarda kristal beyaz şeker üretimimiz mevcuttur. Kullanım ve taşıma kolaylığı söz konusu olduğu durumlarda bu ürünümüz talep edilmektedir. Torbalarımızın ön yüzünde firma ve ürün bilgileri yer alır. Arka yüzde ise tüketiciye yönelik stoklama ile ilgili açıklayıcı bilgiler bulunur. Tüm torbalarımızda üretim tarihi basılıdır. 

1000 kg Bigbag Torba 
Özellikle imalatçılar tarafından tercih edilen ambalaj şeklidir. Beyaz kristal şeker yaklaşık 1 ton ağırlığında torbalara doldurulmaktadır. Doldurma, yükleme, nakliye, boşaltma kolaylığı gibi faktörler göz önüne alındığında imalatçılar tarafından tercih edilmektedir. Konya ve Çumra Şeker Fabrikamızda sürekli dolum söz konusudur. 
Copyright © 2011 Mahmutoğullari Petrol | PETROTURK | www.mahmutogullaripetrol.com.tr Online : 1 | Bügün : 24 | Toplam : 334710 OfoSoft Web Tasarım ve Programlama
Hemen Ara
WhatsApp